اجرای دستورالعمل‌ های ایمنی آتش نشانی در پاساژ آلومینیوم آغاز شد

  0
  84
  ایمنی  در ساختمان  هوشمند ایمنی دستورالعمل‌ های ایمنی آتش نشانی

  اجرای دستورالعمل‌ های ایمنی آتش نشانی در منطقه 11

  شهردار منطقه۱۱ از برگزاری کمیته ایمنی ویژه بررسی موضوعات مرتبط به پاساژ آلومینیوم و آغاز اجرای دستورالعمل‌ های ایمنی آتش نشانی در این ساختمان خبر داد.

  به گزارش ایمنی پرس به نقل از «شهر فردا»، سید محمد موسوی شهردار منطقه۱۱ از پیگیری ایمن سازی و اجرای دستورالعمل‌ های ایمنی آتش نشانی در پاساژ آلومینیوم خبر داد و گفت: کمیته ایمنی ویژه بررسی وضعیت این ساختمان با حضور دستگاه های نظارتی؛ معاونین مربوطه و نمایندگان سازمان آتش نشانی در این منطقه برگزار شد.

  وی افزود: الزام ایمن‌ سازی ساختمان آلومینیوم از حیث پیشگیری از آتش سوزی و حفظ جان مردم در اولویت است؛ بر همین اساس در جلسات قبل طی نامه نگاری‌ های متعدد اخطارهای لازم به مالک این ساختمان داده شد تا نسبت به اجرای دستورالعمل‌ های ایمنی آتش نشانی اقدام کنند حتی هشدار پلمب و اطلاع رسانی عمومی درباره موضوعات ایمنی این ساختمان نیز به مالک و کسبه داده شد.

  موسوی درباره رویه ایمن سازی این ساختمان خاطرنشان کرد: با پیگیری‌ های مکرر منطقه ۱۱ و برگزاری منظم کمیته ‌های ایمنی در این منطقه؛ اجرای دستور العمل ‌های ایمنی آتش نشانی در ساختمان آلومینیوم آغاز شده و مالک عقد قرارداد با شرکت ذی صلاح برای اصلاح سیستم برق پاساژ اقدام کرده است و در طبقات چهارم و پنجم ساختمان در حال اقدام هستند.

  بیشتر بخوانید: ارزیابی ایمنی ساختمان های همدان در برابر حریق

  وی در پایان تصریح کرد: پیگیر موضوع ایمن سازی این ساختمان هستیم و جزییات روند ایمن سازی را به مردم اطلاع می‌ دهیم؛ همچنین رویه ایمن سازی توسط معاونت شهرسازی، خدمات شهری و ناحیه یک این منطقه به صورت مستمر پیگیری و نظارت می ‌شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  1 × 4 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.