موافقت شورای شهر برای انتشار لیست ساختمان‌ های ناایمن

  0
  18
  لیست ساختمان‌ های ناایمن

  رئیس شورای شهر تهران گفت: موافق انتشار لیست ساختمان‌ های ناایمن هستیم.

  به گزارش ایمنی پرس به نقل از خبرگزاری مهر، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در حاشیه یکصد و بیست و سومین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوع جلسه هم اندیشی شورا، اظهار کرد: اکثریت سخنان این جلسه جز مسائل داخلی شورا و شهرداری حول محور کار بسیار زشت پارلمان اروپا بود.

  وی ادامه داد: به اعتقاد ما شورا در این زمینه مسئولیت دارد و باید مقابل آن بایستد و اعلام کند سپاه جزئی از نیروهای مسلح کشور است و این اقدام مغایر قوانین بین المللی است.

  چمران درباره به برنامه‌های پیش‌بینی شده در این زمینه گفت: قرار شد یکی از فرماندهان سپاه به شورا دعوت شود همچنین پیشنهاد شد که اعضا با لباس سپاه در جلسه حضور پیدا کنند و بیانیه‌ای صادر شود و بازدیدی از پادگان ها در جهت حمایت از سپاه و ایستادن مقال کار بچگانه پارلمان اروپا صورت بگیرد و امیدواریم پیشنهاد این پارلمان به تصویب نرسد.

  وی با اشاره به حضور رئیس سازمان استاندارد در جلسه شورای شهر تهران گفت: اختلاف نظرهایی با سازمان استاندارد وجود دارد که مرتبط با آلودگی هوا است؛ خواسته ما این است که سازمان استاندارد در مباحثی همچون بنزین و تولید اتومبیل سخت بایستد و از حرف خود کنار نکشد.

  بیشتر بخوانید: تشریح وضعیت ایمن‌ سازی ساختمان‌ های تهران

  لیست ساختمان‌ های ناایمن تهران

  انتشار لیست ساختمان‌ های ناایمن

  چمران درباره ساختمان‌ های ناایمن گفت: این ۱۲۹ ساختمان ناایمن را تنها آتش نشانی از لحاظ حریق بررسی کرده است، ما موافقیم که لیست ساختمان‌ های ناایمن اعلام شود و دادستانی نیز در همین راستا اخطار داده و پلاکارد مقابل درب این ساختمان‌ها نصب شده است.

  وی اظهار کرد: آنچه اهمیت دارد تیم تخصصی سازمان مدیریت بحران شهرداری است که اعلام می‌کنند ساختمان‌ ها پایدار هستند یا خیر؟ شورا نباید لیست ساختمان‌ های ناایمن را منتشر کند و اگر قرار باشد لیستی ارائه شود شهرداری انجام خواهد داد که قطعاً نیاز به بررسی هایی دارد که پس از آن اعلام می‌شود.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  بیست − یازده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.