تدوین سند ایمنی کالبدی پایتخت

0
10
تدوین سند ایمنی

رئیس سازمان مدیریت بحران تهران گفت: سند ایمنی قرارگاه کالبدی سهل تهران تدوین شده است و تمامی المان‌های شهری اعم از راه‌ها و مترو و معابر در قرارگاه کالبدی و ایمنی مورد بررسی قرار گرفتند.

به گزارش ایمنی پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر تهران، علی نصیری در یکصد و هفدهمین جلسه شورای ششم در قرائت گزارش عملکرد ستاد مدیریت بحران گفت: سند ایمنی قرارگاه کالبدی سهل تهران تدوین شده است و تمامی المان‌های شهری اعم از راه‌ها و مترو و معابر در قرارگاه کالبدی و ایمنی مورد بررسی قرار گرفتند.

نصیری با اشاره به گود برج میلاد گفت: با توجه به بودجه‌ای که از سوی شهرداری تهران تخصیص یافته است توانسته ایم این گود را ایمن کنیم.

رئیس سازمان مدیریت بحران تهران با بیان اینکه اعداد ایمنی همواره از مبحث آتش نشانی است گفت: برای اولین بار در کشور ۲۲ تیم ایجاد شدند و روزانه ساختمان‌های تهران را رصد می‌کنند و تاکنون ۵۲۲ ساختمان را ارزیابی کنیم.

وی با اشاره به ایمن سازی مراکز درمانی گفت: حرکت عملیاتی در حوزه حریق مراکز درمانی ایجاد شده و در حوزه شتاب نگار‌ها نیز توانستیم شتاب نگار‌های خود را فعال کنیم.

بیشتر بخوانید: سیستم موقعیت‌یابی ویژه آتش‌نشانان، رقیب محصول آمریکایی

نصیری تصریح کرد: راه اندازی سامانه سیلاب‌های تهران در دستور کار است همچنین به دنبال راه‌اندازی سامانه یاد سنج هستیم و امسال نیز برنامه طوفان تهران به تصویب رسید.

رئیس سازمان مدیریت بحران تهران گفت: ایمن سازی تونل‌های تهران در دستور کار است.

سند ایمنی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هفت + هشت =

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.