شرکت آریا اطفاء ایرانیان؛ ایمنی در راه توسعه

  دورنمای ایمن سازی در گفت وگو با مدیرعامل شرکت آریا اطفاء ایرانیان

  0
  185
  آریا اطفاء ایرانیان

  آریا اطفاء ایرانیان از آن مجموعه های پویا است که هدف های مدونی دارد که با تمام توان آن ها را دنبال می کند و چون انگیزه دارد بی شک، پیروزی برایش دست یافتنی خواهد بود.

  ما در حال توسعه هستیم و به خاطر بسیاری از عوامل و اراده ها سعی شده که حتی عقب نگه داشته شویم، اما ایران و ایرانی اهل نگاه پایین به بالا نیست؛ باید تاریخ طلایی قرن های سردمداری دانش را تکرار کنیم. امروز رقبای بیشتری داریم و با جهان قطب بندی شده روبه رو هستیم؛ سایر کشورهای پیرامونی بین ابرقدرتان تقسیم شده اند؛ باید رقابت کنیم و طبعاً در این آشفته بازار، رقابت از هر زمان دیگری مشکل تر است. انگیزه شرط اول رقابت است.

  آریا اطفاء ایرانیان از آن مجموعه های پویا است که هدف های مدونی دارد که با تمام توان آن ها را دنبال می کند و چون انگیزه دارد بی شک، پیروزی برایش دست یافتنی خواهد بود.

   

  جناب مهندس؛ لطفاً خود را معرفی کرده، از شرکتتان بگویید.

  ضمن عرض تسلیت به خانواده بزرگ آتش نشانی و همچنین خانواده های معزز شهدای حادثه ساختمان پلاسکو، تشکر و سپاس فراوان از انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های ایمنی و مهندسی حریق شهر تهران و تشکر از معاونت حفاظت و پیشگیری سازمان آتش نشانی که با تعامل و حمایت از انجمن راه را برای رسیدن به جامعه ای ایمن هموار نموده اند.

  بنده سید سعید شکوری هستم مدیرعامل شرکت آریا اطفاء ایرانیان. مجموعه ما از سال 1393 با هدف بالا بردن سطح ایمنی و امنیت جانی و مالی هموطنان عزیز و با به کارگیری کادر مجرب، متعهد و متخصص در زمینه خدمات ایمنی و آتش نشانی، مشاوره ایمنی در معماری، طراحی و اجرای سیستم های اعلام و اطفاء حریق دستی و اتوماتیک فعالیت خود را آغاز نموده است. این شرکت با به کارگیری نیروهای متخصص و توانا در ارائه خدمات و پشتیبانی برندهای داخلی و خارجی تاکنون توانسته پروژه های مختلفی را در سراسر کشور به انجام برساند.

   

   نام شرکت شما به عنوان یکی از شرکت های ایمن ساز مورد تأیید سازمان آتش نشانی تهران در سایت این سازمان انتشار یافته است، این اتفاق را چگونه ارزیابی می کنید؟

  بحث ایمن سازی بسیار مهم است و ضروری است که شرکت هایی که این مهم را بر عهده دارند مورد تأیید سازمان قانون گذار و متکفلشان باشند. این نشان تأیید و استاندارد بودن خدمات یک شرکت ایمن ساز است. قرار گیری نام شرکت آریا اطفاء ایرانیان در سایت سازمان آتش نشانی می تواند نقطه عطفی برای تلاش و پشتکار مضاعف در راه ارائه خدمات بهتر از نظر کمی و کیفی باشد.

   

  شرکت شما علیرغم حرفه ای بودن تازه وارد عرصه بازار شده است، اهداف و برنامه های شما برای آینده چیست؟

  اهداف مجموعه ما به دو صورت کوتاه و بلندمدت مورد پیگیری است. گسترش فعالی تهای شرکت اولین هدف ما است. مجموعه ای که استانداردها را رعایت کند و در رواج ایمن سازی بکوشد هرچه دامنه فعالیتش بیشتر شود شهر ایمن تر خواهد شد، از این رو آریا اطفاء ایرانیان تمامی تلاشش را می کند که در حین گسترش حوزه های مختلف کار و نیروی انسانی اش کیفیت خدمات رسانی اش را نیز بالا ببرد.

  • افزایش سطح ایمنی در ساختمان ها با کاربری های مختلف؛ ایمنی و حفظ جان و مال ساکنین و متصرفین آن ها یکی از مهم ترین دغدغه های این شرکت می باشد، بدین سبب توجه ویژه ای نسبت به اجرای صحیح و استقرار سیستم های ایمنی می نماید.
  • برقراری ارتباط مستقیم و مستمر با دس تاندرکاران صنعت عظیم ساختمان؛
  • برقراری ارتباط با طراحان، پیمانکاران، مالکان و ایجاد تعامل مستمر در ارتقاء آگاهی و تغییر نگرش در مورد هزینه بر بودن سیستم های ایمنی در کنار لزوم آنها در حفاظت ساختمان ها و بناها در مقابل حریق از اهداف تعریف شده برای مجموعه ما است.

  مدیرعامل شرکت آریا اطفاء ایرانیان: با توجه به اینکه ایران کشوری در حال توسعه است سعی ما هم این است که از جنبه ایمنی، توسعه ای همپا و حتی بیشتر از سایر بخش ها داشته باشیم

  • همکاری با شرکت ها و تولید کنندگان تجهیزات ایمنی و معرفی محصولات ایمنی و مقاوم در برابر حریق؛ از آنجایی که این شرکت دارای چند گروه اجرایی در زمینه های اعلام و اطفاء حریق است، تاکنون پروژه های متعددی برای همکاران اجرا نموده است. به دلیل ارتباط مستقیم آریا اطفاء ایرانیان با دس تاندرکاران صنعت ساختمان، معرفی محصولات استاندارد ایمن و مقاوم در برابر حریق که مورد تأیید سازمان آتش نشانی باشد، یکی از تلاش های مستمر این شرکت است. آریا اطفاء ایرانیان تمام تلاشش را برای رواج فرهنگ ایمن سازی صحیح در ساختمان های کشور به کار می بندد تا میزان حادثه و آفات آن را در کشور عزیزمان کاهش دهد.
  • مشاوره و همکاری با مهندسین رشته های عمران و معماری در زمینه محافظت از ساختمان ها در برابر حریق؛ بحث ایمنی را می توان از همان آغاز کار و با ایمن سازی سازه شروع کرد. شرکت ما همواره همکاری تنگاتنگی با مهندسین و پیمانکاران و سازندگان ساختمان ها داشته و ضمن مشاوره، آنها را از آخرین تغییرات در تکنولوژی ایمن سازی و به صرفه ترین راه برای حفاظت از ساختمانشان در برابر حادثه و حریق آشنا می سازد.

  آریا اطفاء ایرانیان

  • آموزش HSE و ارائه مدرک وزارت کار؛ برگزاری دوره هایی با موضوعات ارائه راه حل های ایمنی، مشاوره و حوادث ناشی از کار و بیماری های ناشی از کار، مشاوره ارت و را هحل های ایمنی برق در کارگاه و اماکن مربوط، آموزش اطفاء حریق، آموزش دوره های ممیزی ISO 18001 – ISO 14001 با ارائه گواهینامه معتبر در زمینه HSE و ارسال مدارک به سازمان آتش نشانی، این شرکت تصمیم دارد در زمینه پیشگیری گام مؤثرتری از گذشته برداشته و هر روز سطح دانش فنی خود را ارتقاء ببخشد.
  • مشاوره در زمینه HSE؛ بازرسی مخازن تحت فشار، پیاده سازی HSE در سازمان، ارزیابی ریسک و خطرات فرآیندی و انسانی ازجمله مشاوره هایی است که شرکت ما به روش های مختلف و مطابق با نوع کاربری خاص به انجام می رساند.

  با توجه به این که ایران کشوری در حال توسعه است سعی ما هم این است که از جنبه ایمنی، توسعه ای همپا و حتی بیشتر از سایر بخش ها داشته باشیم. توسعه ایمنی باید سرلوحه کار قرار گیرد و آریا اطفاء ایرانیان به عنوان یک شرکت در بخش ایمن سازی، تمام تلاشش را برای نیل به این هدف که در بلندمدت قابل وصول است به کار خواهد گرفت.

  آریا اطفاء ایرانیان

  یکی دیگر از اهداف بلندمدت شرکت آریا اطفاء ایرانیان تولید برخی از اقلام و لوازم ایمنی مورد استفاده در صنعت ایمنی می باشد که با بومی سازی آن ها می توان انحصار شرکت های خارجی را شکست و با تولید داخلی محصولی ارزان تر و ایمن تر را در اختیار هموطنان عزیز قرار داد و سالانه از خروج میلیون ها دلار سرمایه این کشور جلوگیری نمود.

  بیشتر بخوانید: آسیب پذیری کشورهای جهان در برابر سوانح طبیعی

   شرکت آریا اطفاء ایرانیان در حال راه اندازی کارگاه تولید انواع جعبه های آتش نشانی و تابلو برق های پمپ های تک فاز و سه فاز و همچنین تولید تابلو فرمان فن و تابلو برق اضطراری دیزل ژنراتور می باشد که با توکل بر خدا در سال 1396 تمامی مراحل آن تکمیل خواهد شد.

  آریا اطفاء ایرانیان

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  9 + هجده =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.