کشف جسد 3 نفر در حادثه حریق انبار پلاستیک در خاورشهر

0
8

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از کشف سه جسد در حریق انبار پلاستیک خاورشهر خبر داد.

به گزارش ایمنی پرس جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آتش سوزی انبار پلاستیک در خاورشهر گفت: بعداز ظهر روز گذشته وقوع یک مورد حادثه حریق در انبار نگهداری از مواد پلاستیکی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی، آتش‌نشانان ۱۰ ایستگاه را به همراه تانکر آب و خودروها و تجهیزات مورد نیاز به محل حادثه واقع در خاورشهر اعزام کرد.

وی با بیان اینکه حدود ۱۲ انبار پلاستیک در این محل قرار داشت، افزود: شعله‌های آتش به حدود هشت انبار سرایت و ۶۰ تا ۱۰۰ درصد این انبارها را درگیر کرده بود. حجم آتش به قدری بود که دیوارها  و سقف برخی از این انبارها تخریب شده بود؛ در این شرایط عوامل آتش نشانی از چند جهت عملیات خود را ادامه دادند و موفق شدند بعد از گذشت حدود ۲ ساعت و در حوالی ساعت ۶ شعله‌های آتش را کنترل کنند.

ملکی با اشاره به اینکه لکه گیری آتش که تا امروز صبح ادامه داشت افزود: دقایق ابتدایی بامداد امروز آتش نشانان در حین عملیات لکه‌گیری و جستجو، با پیکر سه نفر مواجه شدند که بر اساس گزارش اورژانس، هر سه نفر جان خود را از دست داده بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: این افراد در کانون آتش سوزی حضور داشته و در زیر سقف‌ها گرفتار شده بودند.

وی افزود: حریق این منطقه مهار شد و عملیات لکه گیری و جستجو در انبار پلاستیک خاورشهر به اتمام رسیده است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه + 1 =

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.