کشف جسد پسر جوان در سد سیمره

  0
  41

  فرماندار بدره از پیدا شدن جسد جوان غرق شده در پایین دست سد سیمره واقع در این شهرستان خبر داد.
  به گزارش ایمنی پرس به نقل از رکنا، یاسر علیزاده روز یکشنبه اظهار داشت: صبح امروز با تلاش نیروهای مردمی و امدادگران نجات غریق استان جسد جوان چواری که سه روز پیش در تنگه کفن الا بدره دچار غرق شدگی شده بود پیدا شد.
  وی با بیان اینکه جسد این جوان زیر پل نیروگاه سید سیمره توسط نیروهای مردمی و امدادگران نجات غریق از آب بیرون کشیده شد، افزود: محل پیدا شدن جسد این جوان با محل غرق شدن حدود ۱۵۰ متر فاصله داشته است.

  فرماندار بدره با بیان اینکه علت غرق شدن این جوان وارد نبودن به فن شنا در آب های رودخانه بوده است؛ تاکید کرد: عملیات جستجوی جسد این جوان در آبهای سیمره ۲ روز طول کشید.

  علیزاده تاکید کرد: ایام پیک مصرف نیروگاه سد سیمره اقدام به تولید برق برای کمک به شبکه توزیع استان می کند و بر این اساس خروجی آب این سد به ۲۵۰ مترمکعب در ثانیه افزایش می یابد .

  وی اضافه کرد: از زمان خبر غرق شدن این جوان تمام تیم های امدادی و نیروهای مردمی در شهرستان های بدره و دره شهر برای جستجوی جسد این جوان بسیج شده بودند.

  وی با تقدیر مردم شهرستان دره شهر برای شرکت در این عملیات، گفت: این ایام افراد گردشگر و مراجعه کنندگان به شهرستان بدره و حاشیه های رودخانه سیمره به تابلوهای شنا ممنوع توجه و از شنا کردن در نزدیکی سد سیمره خودداری کنند

  مدیرکل بحران استانداری ایلام نیز گفت: چهار گروه غواصان استان از پتروشیمی و هیات غریق در عملیات یافتن جوان غرق شده مشارکت داشتند.

  مجید بیگلریان یادآور شد: این فرد در محدوده شنا ممنوع اقدام به آبتنی کرده بود که باتوجه به عمق رودخانه و وجود دریچه های سد سیمره غرق شده بود.

  مسئولان استان ایلام دیروز برای یافتن جسد این جوان از غواصان استان های لرستان و خوزستان درخواست همکاری کرده بودند که قبل از عزیمت غواصان این استان ها به محل حادثه جوان مغروق توسط غواصان خود استان ایلام پیدا شد.
  انتهای پیام

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار × دو =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.