واژگونی تانکر 30 هزار لیتری قیر در جنوب تهران

  0
  9

  واژگون شدن تانكر حامل قیر در كمربندی دوم تهران، آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.
  به گزارش ایمنی پرس، این حادثه ساعت 10:56 صبح روز گذشته در کمربندی دوم تهران، حوالی دورسون آباد روی داد که بلافاصله پس از تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه 125، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه های 86 و 63 به همراه خودرو حامل كف را به محل حادثه رهسپار كرد.
  فرهاد مویدی فرمانده نیروهای آتش نشانی اعزام شده به محل حادثه در این باره گفت: یک دستگاه تانكر حامل قیر داغ حین حرکت در مسیر به علت نامعلومی واژگون شده و قیر داغ بر روی بخشی از سطح جاده و زمین كشاورزی حاشیه جاده جاری شده بود.
  وی در ادامه گفت: راننده تانکر(یک نفر مرد 35 ساله) که دچار آسیب دیدگی شده بود، پیش از رسیدن آتش نشانان و با کمک رانندگان خودروهای عبوری از داخل کابین وسیله نقلیه خارج شده و به محل امنی منتقل شده بود.
  این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان كرد: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع جریان برق تانکر و تخلیه گازوییل از باک این وسیله نقلیه، با استفاده از لوله های آبرسانی و کف سازها اقدام به خنک کردن قیرهای جاری شده و ایمن سازی محل حادثه کردند.
  مویدی در پایان گفت: نیروهای آتش نشانی راننده مصدوم را برای انتقال به مراکز درمانی تحویل امدادگران اورژانس دادند سپس تانکر را به حالت اولیه بازگرداندندگفتنی است؛ علت بروز این حادثه رانندگی از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.
  انتهای پیام

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  چهار + 4 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.