نشت و انفجار گاز در ساختمان قدیمی در بلوار معلم

0
11

نشت و انفجار گاز در ساختمان قدیمی در بلوار معلم، 4 مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش ایمنی پرس، با اعلام حادثه نشت و انفجار گاز در بلوار معلم نرسیده به چهارراه قهوه خانه به سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران، آتش نشانان ایستگاه های 87، 62 و گروه امداد و نجات 5 ساعت 14:40 رتا به محل حادثه اعزام کرد.

یوسف رستمی معاون منطقه 4 عملیات که به همراه روح اله محمدی افسر ایمنی منطقه در محل حادثه حضور داشت در این باره اظهار کرد: به گفته شاهدان در محل حادثه یک ساختمان دو طبقه قدیمی ساخت دیده می شد که مالک برای ساخت مجدد ملک اقدام به آزمایش خاک نموده بود.
وی ادامه داد: هنگام آزمایش و نمونه برداری از خاک محل حادثه، به دلیل بی احتیاطی کاربر، با لوله گاز برخورد کرده و ساختمان دچار نشت گاز شده بود که در تماس با عوامل گاز حادثه را به اطلاع آنان رسانده بودند.
وی افزود: هنگام رسیدن عوامل گاز بر اثر نشت شدید گاز، ساختمان دچار انفجار شده و در این حادثه 7 نفر از اهالی ساختمان محبوس و 4 نفر از آنان که یک مامور گاز نیز در بین آنها حضور داشت مصدوم شده بودند.
رستمی خاطر نشان کرد: آتش نشانان با رعایت موازین ایمنی به چند گروه تقسیم شدند و با کشیدن نوار احتیاط محل را از عبور و مرور افراد ایمن کردند و با بکارگیری تجهیزات 4 مصدوم حادثه را به سرعت از محل خارج کرده و تحویل اورژانس دادند و بقیه افراد را نیز از محل حادثه به مکان ایمن منتقل کردند.
وی بیان کرد: بر اثر انفجار، ساختمان مجاور دچار تخریب و در ساختمان روبروی این ملک نیز شیشه های ملک خرد شده و به اطراف پرتاب شده بود.
گفتنی است: آتش نشانان با ارائه تذکرات ایمنی به ساکنان و تحویل محل حادثه به عوامل گاز و نیروی انتظامی به ماموریت خود پایان دادند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

16 + شانزده =

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.