تخریب و نوسازی املاک به صورت مسکونی در محله دماوند

  0
  12

  با تغییر نحوه صدور پروانه املاک بخش عمده خیابان دماوند، صدور پروانه تخریب و نوسازی املاک به صورت مسکونی در این خیابان منطقه ۸ تهران امکان‌پذیر شد.

  به گزارش ایمنی پرس، فاطمه تنهایی؛ شهردار منطقه 8 با اعلام فراهم آمدن امکان صدور پروانه بر اساس پهنه‌بندی جدید اظهار کرد: با توجه به اینکه در ادوار گذشته صدور پروانه ساخت و ساز در مسیر خیابان دماوند در قالب پهنه S122 (کار و فعالیت) یا تجاری ـ اداری بود و مالکان املاک واقع در این محور تمایل برای تخریب و نوسازی املاک خود نداشته و از نظر کسب و کار دچار مشکل بودند.

  وی ادامه داد: با پیگیری معاونت معماری و شهرسازی منطقه و بر اساس ابلاغیه دبیرخانه کمیسیون ماده 5 با تغییر پهنه بخش عمده‌ای از محور دماوند به M111 ، M113 (مختلط، تجاری، اداری و مسکونی) موافقت شد و امکان صدور پروانه بر اساس پهنه‌بندی جدید میسر شد.

  شهردار منطقه 8 ضمن تشریح این ابلاغیه، افزود: جهت ترغیب مالکین محور دماوند به تخریب و نوسازی و صدور پروانه نوسازی، جهت تغییر پهنه کار و فعالیت به مختلط اداری ـ مسکونی، اداری ـ تجاری اقدام شد که انتظار می‌رود با این اقدام تقاضای صدور پروانه و نوسازی املاک این محور افزایش داشته باشد.

  تنهایی تصریح کرد: در تغییر پهنه املاک از پهنه S122 به ‌M111 ،M113 امکان صدور پروانه از تجاری و اداری به مختلط مسکونی و تجاری و اداری و یا مسکونی فراهم شده است.

  گفتنی است، متقاضیان و شهروندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به دفاتر خدمات الکترونیک شهر مراجعه و نسبت به صدور پروانه املاک خود اقدام کنند.

  انتهای پیام

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  یازده + 8 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.