اجرای ۱۹۵ عملیات آتش‌سوزی در جنگل‌ها توسط هلال احمر در سال جاری

0
19

سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با اشاره به حضور امدادگران هلال‌احمر در ۱۹۵ عملیات آتش‌سوزی جنگل‌ها و مراتع در سال جاری، گفت: بیشترین حضور و پشتیبانی در این عملیات‌ها مربوط به استان کهگیلویه و بوبراحمد بوده است.

به گزارش ایمنی پرس، محمودی با اشاره به پشتیبانی جمعیت هلال‌احمر در عملیات مرتبط با حوادث آتش‌سوزی جنگل‌ها و مراتع در سطح کشور از ابتدای سال تا ۲۰ مردادماه، گفت: در این مدت زمان، امدادگران جمعیت هلال‌احمر در ۱۹۵ حادثه آتش‌سوزی در کنار آتش‎نشانان در عملیات حضور داشتند و در صورت نیاز به ارائه خدمات پرداختند و طی آن به ۹ نفر امدادرسانی و چهار مصدوم را به مراکز درمانی منتقل کردند.

سرپرست سازمان امداد و نجات افزود: در ابتدای سال تاکنون، ۲۶۹ تیم عملیاتی در این حوادث به عنوان پشتیبان حاضر بودند که شامل ۱۰۱۳ امدادگر می‌شود.

براساس گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جمعیت هلال‌احمر، محمودی با اشاره به اینکه بیشترین پشتیبانی مربوط به حوادث آتش‌سوزی جنگل‌ها و مراتع استان کهگیلویه و بویراحمد بوده است، افزود: در این استان ۱۱۱ عملیات پشتیبانی توسط جمعیت هلال‌احمر انجام گرفته است. پس از آن، بیشترین حضور امدادگران در حوادث آتش‌سوزی در استان‌های کرمانشاه، فارس و ایلام بوده است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

7 − سه =

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.