مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران بزرگ خبر داد:

  آماده‌باش آتش‌نشانان پایتخت در روز جهانی قدس

  0
  6
  آماده باش کامل آتش نشانان پایتخت در روز جهانی قدس

  دکتر قدرت اله محمدی گفت: آتش نشانان پایتخت با استقرار در تمامی مسیرهای راهپیمایی روز بزرگ قدس، به صورت همه جانبه تامین ایمنی راهپیمایان را بر عهده می گیرند.

  به گزارش ایمنی پرس، دکتر قدرت اله محمدی مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران بزرگ با اعلام این مطلب، ادامه داد: در آستانه فرا رسیدن روز جهانی قدس و برگزاری مراسم راهپیمایی در این روز بزرگ، نیروهای آتش نشانی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، 17 فروردین سال جاری به صورت ویژه، تامین ایمنی مراسم راهپیمایی را بر عهده دارند.

  وی تصریح کرد: علاوه بر آماده باش 138 ایستگاه آتش نشانی پایتخت، 155 نفر از آتش نشانان به همراه 83 دستگاه خودروهای سبک، سنگین و موتورسیکلت با تجهیزات کامل از ساعت 8:00 صبح تا پایان نماز جمعه در 83 نقطه از مسیرهای مختلف راهپیمایی و محل برگزاری نماز جمعه در دانشگاه تهران مستقر هستند تا بتوانند با آمادگی کامل، در کوتاه ترین زمان ممکن خود را برای خدمت رسانی و امدادرسانی به شهروندان به محل حوادث احتمالی برسانند.

  مدیر عامل سازمان آتش نشانی تهران بزرگ، خاطرنشان کرد: علاوه بر آماده باش نیروهای سازمان آتش نشانی تهران بزرگ، تعدادی از مدیران عملیاتی این سازمان با خودروهای خود به صورت گشت زنی از مکان های مختلف در مسیر راهپیمایی و استقرار نیروهای آتش نشانی سرکشی می کنند و بر تأمین ایمنی شهروندان در مراسم راهپیمایی به صورت همه جانبه نظارت دارند.

  دکتر محمدی از شهروندان خواست همانند همیشه با آتش نشانان و گروه های امدادی همکاری لازم را داشته باشند و در صورت بروز هر گونه حادثه، ضمن حفظ خونسردی، از محل حادثه فاصله بگیرند و در اسرع وقت با سامانه 125 تماس گرفته و یا نیروهای آتش نشانی مستقر در مسیر راهپیمایی را از حادثه با خبر کنند.

  وی در پایان گفت: جامعه آتش نشانی نیز به منظور اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین، همپا و همراه با صفوف به هم فشرده مردم شریف و خداجوی تهران در راهپیمایی روز جهانی قدس شركت خواهند کرد.

  ارسال یک پاسخ

  لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
  لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

  ده + 18 =

  این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.