آتش سوزی یک ساختمان مسکونی در خیابان شیراز مهار شد

0
39

آتش سوزی یک ساختمان مسکونی سه طبقه در خیابان شیراز جنوبی، با تلاش آتش نشانان مهار شد.

به گزارش ایمنی پرس، رخداد این حادثه ساعت 13:39 روز گذشته از سوی شهروندان به سامانه 125 اطلاع رسانی شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه های 43 و 49 به همراه گروه امداد و نجات 18 با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، خود را به خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، خیابان برزیل غربی رساندند.

مقصود نجف قلی زاده افسر آماده منطقه 2 عملیات آتش نشانی تهران، در این باره گفت: در قسمت حیاط یک ساختمان مسکونی 3 طبقه، قسمتی برای تهیه غذا در نظر گرفته شده و سقف آن با استفاده از پشم شیشه پوشیده شده بود که این قسمت دچار آتش سوزی شده و شعله های سرکش آتش در حال سرایت به داخل ساختمان بود.
وی با اعلام اینکه سقف از جنس پشم شیشه کاملا شعله ور بود، ادامه داد: نیروهای آتش نشانی بی درنگ جریان برق و گاز ساختمان مسکونی را قطع کردند و پس از ایمن سازی کامل، با بکارگیری لوله های آبرسانی و تجهیزات خاموش کننده مشغول مهار شعله های آتش شدند.
افسر آماده منطقه 2 عملیات آتش نشانی تهران خاطرنشان کرد: آتش نشانان در کوتاه ترین زمان ممکن، شعله های آتش را پیش از سرایت به اطراف مهار و کاملا خاموش کردند.
وی در پایان گفت: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از ساکنان آسیبی نرسید و علت بروز این آتش سوزی، از سوی کارشناسان سازمان آتش نشانی تهران در حال بررسی است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

3 × 5 =

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.