آتش‌سوزی در خیابان لاله‌زار تهران/ حادثه مصدوم نداشت+عکس

0
5
آتش‌سوزی در خیابان لاله‌زار تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در یک انباری 20 متری در خبابان لاله‌زار خبر داد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از وقوع حریق در یک انباری 20 متری در خبابان لاله‌زار خبر داد.

به گزارش ایمنی پرس، ویدیویی از آتش‌سوزی در یک انباری در خیابان لاله‌زار منتشر شده و گفته می‌شود نیروهای آتش‌نشانی توانستند در عرض چند دقیقه آتش را کنترل و خاموش کنند.

سید جلال ملکی در این‌باره گفت: پیش از ظهر امروز در تماس با سامانه 125 خبر وقوع آتش‌سوزی در یک انباری کوچک اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان را به محل حادثه واقع در خیابان لاله‌زار اعزام کرد.

او ادامه داد:‌ با حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حریق در یک انباری کوچک به مساحت حدود 20 مترمربع که در طبقه دوم یک واحد صنفی قرار داشت رخ داده است. داخل این انبار لوازم و قطعات فلزی مربوط به لوستر و … نگهداری می‌شد که آتش‌نشانان بلافاصله برای اطفاء حریق وارد عمل شده و موفق شدند تا شعله‌های آتش را در عرض چند دقیقه مهار و به طورکامل اطفاء کنند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه درپی این حریق دود زیادی به آسمان بلند شده بود، گفت: همچنین با توجه به عرض کم خیابان لاله‌زار ترافیکی نیز در این مسیر ایجاد شده بود که همین موضوع موجب حساسیت کسبه و برخی از شهروندان شده بود، اما خوشبختانه این حریق بسیار جزئی بود و هیچگونه خسارت جانی به دنبال نداشت.

آتش‌سوزی در خیابان لاله‌زار تهران/ حادثه مصدوم نداشت

به گفته ملکی، آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل به ماموریت خود خاتمه داده و به ایستگاه بازگشتند. کارشناسان آتش‌نشانی هم علت این حادثه را بررسی و اعلام خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

سه + هشت =

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.